Happy English school – jazyková škola pre deti

Jazyková škola pre deti

Špecializujeme sa na výučbu angličtiny  detí predškolského a školského veku. Našou snahou je naučiť deti angličtinu čo možno najzábavnejším, najatraktívnejším a najefektívnejším spôsobom pre ne. Vychádzame z vedeckých poznatkou, že dieťa má v sebe prirodzenú schopnosť naučiť sa viacero jazykov naraz a čím skôr sa začne s výučbou, tým lepšie výsledky sa dosahujú. Preto začíname pracovať už s deťmi okolo 1,5 roka aby sa dosiahli čo najlepšie výsledky formovania bilingválneho dieťaťa.

Obdobie do 7 rokov je tým najideálnejším a najefektívnejším obdobím, v ktorom sa dieťa môže stať veľmi ľahko bilingválne. Deti – aj tie staršie sa však  vo všeobecnosti  ľahšie učia jazyky ako my dospelí a preto deti sú našou kľúčovou oblasťou na ktorú sa špecializujeme.

Naša jazyková škola Happy English je akreditovaným certifikačným centrom pre medzinárodne uznávané certifikáty TOEFL. Naše deti končia štúdium u nás medzinárodne uznávanými certifikátmi ako napr. TOEFL Junior, ktorý je akceptovaný strednými školami v USA, Anglicku a inde vo svete.

Ďalší profíci